Allegro, czy wszystko można kupić?

Allegro to największa platforma transakcyjna on-line w Polsce. Portal należy do przedsiębiorstwa Allegro.pl.
 
To internetowa platforma handlowa, umożliwiająca przeprowadzanie transakcji. Umożliwia przede wszystkim wystawianie na sprzedaż przedmiotów posiadanych przez użytkowników. Dzięki szerokiemu dostępowi do internetu serwis na początku działalności stał się popularny wśród kolekcjonerów, a także z czasem również zawodowych handlarzy. Oprócz aukcji możliwe jest wystawienie na sprzedaż przedmiotu za ustaloną z góry cenę (Kup Teraz). Istnieje również możliwość połączenia licytacji i opcji "Kup Teraz". W chwili obecnej zdecydowana większość (ok. 90%) ofert dostępnych w serwisie Allegro to oferty jedynie z opcją "Kup Teraz". Weryfikację potencjalnego kontrahenta umożliwia system komentarzy. Są one publikowane przez strony transakcji i zawierają subiektywne opinie dotyczące jej przebiegu. Za wystawienie przedmiotu na sprzedaż, a także za dokonanie sprzedaży za pośrednictwem Allegro, przedsiębiorstwo pobiera prowizję.
Jeżeli poszukujemy jakiegokolwiek produktu możemy znaleźć go na Allegro.
 
W "Przewodniku po stymulantach" czytamy, że kofeina od zawsze zajmowała pierwsze miejsce wśród najczęściej używanych substancji psychoaktywnych. Należy do grupy związków pobudzających układ nerwowy. Z jej zalet zaczęli już korzystać mieszkańcy Etiopii chrupiąc ziarna kawy. Niezależnie od nich południowoamerykańskie plemiona raczyły się naparem z ostrokrzewu paragwajskiego zwanego yerba mate. Obecnie na świecie wypija się ponad miliard filiżanek kawy dziennie.
Kofeina usuwa zmęczenie, polepsza nastrój i koncentrację. Pobudza ośrodek oddechowy w mózgu oraz zmniejsza napięcie mięśni gładkich naczyń krwionośnych, co wzmaga pompę mięśniową na treningu. Jest to najwszechstronniejsza substancja pobudzająca. Szczególne znaczenie ma czysta kofeina w proszku, która przeznaczona jest wyłącznie w celu utrzymania i wspierania zdrowego stylu życia. Należy pamiętać o odpowiedniej dawce i przestrzeganiu zalecanych zasad.
Następnymi produktami dostępnymi na Allegro są:
-Benzokaina, zwana także anestezyną, etoformem czy topkainą jest 4-aminobenzoesanem etylu, który należy do grupy estrów kwasu p-aminobenzoesowego (estry PABA). Benzokaina, podobnie jak inne estry z tej grupy chemicznej stanowi grupę syntetycznych środków znieczulających miejscowo.
-Lidokaina pochodna aminowa o działaniu miejscowo znieczulającym. Często poszukiwana i stosowana przez lekarzy, specjalistów oraz sportowców do miejscowego znieczulenia. Lidokaina stosowana jest w wielu preparatach znieczulających (np. maści pierwszej pomocy). Może być prawie wszędzie zastosowana znieczulając szybko i miejscowo.
 
Od 1999 roku mamy możliwość dokonywania różnych transakcji  na Allegro. Oczywiście przez te lata zaszło wiele zmian. Historia Allegro jest bardzo interesująca...   

Dodatkowe informacje

Kontakt

  • +48 668 943 608
  • +48 668 943 605
  • biuro@kofeina-hurt.pl

Design © 2017 Websiteok All rights reserved.